KONST / Litografier / Färglitografi 15507158
nr 1550 7158
Lars Huck Hultgren
(f. 1931), Sverige
Signerad, numrerad 11/280. Färglitografi, bildmått: 44x36 cm, yttermått inklusive ram: 57x46 cm
Lars Huck Hultgren, svensk målare, grafiker och skulptör född 1931.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 juli 2023
kl 19:57:59
20/6 22:23:00
Lars Huck Hultgren
Läs mer om Lars Huck Hultgren